https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما تهران پرواز سیستمی و چارتری

پرواز تهران
تهران

مسیرهای پرطرفدار به تهران و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

تهران

راهنمای سفر به تهران

استان تهران از گذشته‌های دور به دلیل وجود رودخانه‌ها و چشمه‌های پرآبش و نزدیکی به ارتفاعات البرز و دماوند به ویژه مناطق خوش آب و هوای شمیرانات مورد توجه بسیاری از اقوام بوده است. شهرت و قدمت شهر ری هم که به اندازه ایران قدمت دارد بر علاقه‌مندان به تاریخ پوشیده نیست. حتی اگر تهرانی اصیل هم باشید مطمئن هستیم که هنوز آنطور که باید استان تهران را نگشته‌اید و به گوشه و کنار آن سفر نکردید، چون تهران گستردگی زیادی دارد و روزبه‌روز هم به جذابیت‌های آن افزوده می‌شود.
تهران با مساحت ۷۳۰ کیلومتر، بیست و پنجمین شهر پرجمعیت دنیا است که از شمال به رشته کوه‌ دماوند و از جنوب به کوه‌های ری و بی‌بی شهربانو و منطقه‌ی کویری می‌رسد.
به دلیل این شرایط جغرافیایی، هوای شمال شهر از کوهستان و هوای جنوب تهران از دشت‌های ورامین تاثیر می گیرد. میانگین دمای تهران در فروردین ماه بین ۵.۴ تا ۱۵.۴ درجه سانتی‌گراد گزارش شده است.

بلیط هواپیما تهران

بلیط هواپیما تهران| ارزانترین قیمت بلیط چارتری تهران

خرید بلیط هواپیما تهران با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری تهران را با تریپ تجربه کنید.

ارزانترین بلیط هواپیما تهران

تهران مرکز پروازهای کشور است. روزانه صدها هواپیما از سراسر دنیا و ایران در این شهر فرود می آید. به همین دلیل پرواز تهران یکی از شلوغترین و پر ترافیک ترین مسیرهای هوایی است. این موضوع به شما این فرصت را می دهد که در هر موقع از سال عازم این شهر باشید، بلیط تهران پیدا خواهید کرد. با این وجود برخی شهرهای ایران روزانه پرواز ندارند. برای انجام خرید مطمئن و پیدا کردن ارزانترین بلیط هواپیما به سامانه تریپ(سایت معتبر خرید بلیط هواپیما) سری بزنید. فقط کافیست برای تاریخ مورد نظرتان، تهران را جستجو کنید. تمامی پروازهای روز و همه ایرلاینها را خواهید دید. اگر به دنبال سفر اقتصادی و پایین ترین قیمت بلیط هستید، سایت تریپ امکان مقایسه قیمتها را به شما می دهد. گزینه های مختلف در سایت به شما کمک می کند تا بلیط چارتر و لحظه آخری را نیز ببینید. فراموش نکنید قیمت نهایی بلیط شما متناسب با تاریخ حرکت، نوع ایرلاین و کلاس پرواز فرق خواهد کرد. پس تا رسیدن به نتیجه مطلوب خود از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید. در آخر خرید بلیط هواپیما تهران شما نیز به راحتی و از طریق کارت شتاب در سایت انجام می شود.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما تهران

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط هواپیما تهران است. جستجوی بلیط  شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  نام شهر مبدا خود و سه حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط  را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

 مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط تهران را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط تهران

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط پرواز تهران ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط تهران

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط تهران از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت ( از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما تهران

تهران دو فرودگاه اصلی دارد که با نام فرودگاه بین المللی مهرآباد و فرودگاه بین المللی امام شناخته می شود. پروازهای داخلی در فرودگاه مهرآباد و پروازهای خارجی در فرودگاه امام فرود می آیند. پس شما هنگام خرید بسته به اینکه از داخل یا خارج از ایران قادام به تهیه بلیط برای تهران می کنید، در بخش فیلترها دو انتخاب دارید:

✈ فرودگاه بین المللی مهرآباد

✈ فرودگاه بین المللی امام خمینی  

روش خرید بلیط ارزان تهران

برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر تهران

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن چارترتهران هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای تهران دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط هواپیما ارزان نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری تهران

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری تهران را پیدا کنید. این نتایج همزمان با دیگر پروازهای تهران ارایه می شود. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط سیستمی و چارتر را مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت بلیط زیر قیمت نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزایای خرید بلیط هواپیما تهران در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما تهران

خرید بلیط هواپیما برای تهران از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط هواپیما به تهران از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما تهران در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل تهران

با خرید بلیط هواپیما تهران از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل تهران را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر تهران و انواع مختلف هواپیما تهران را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین بلیط هواپیما چارتر ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط تریپ را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما تهران ارائه می کنند؟

تمامی ایرلاین های ایرانی بلیط تهران عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، قشم ایر، تابان، ایران ایر، آسمان، معراج...

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما به تهران اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای تهران از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت تهران را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر تهران ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان تهران پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری تهران

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط تهران وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما تهران در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه عموم سفرهای گردشگری به تهران تابستان و بهار انجام می شود، بلیط هواپیما تهران در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاهمهرآباد تا مرکز شهرچقدر است؟

از فرودگاه مهرآباد تهران تا مرکز شهر 30 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به تهران

تهران یک شهر چهار فصل است اما با توجه به آلودگی هوا در فصلهای سرد سال، بهترین زمان از نظر آب و هوا برای سفر به تهران فصل بهار است.

پیش از سفر تهران بیشتر بدانید.

معمولا گردشگران و مسافران در شهر تهران بسیاری از اماکن دیدنی تهران را نمی شناسند و صرفا از جاهای شاخص گردشگری دیدن می کنند. منطقه 1 و 12 تهران نقاط جذابی برای بازدید از این آثار هستند.

با سوغات تهران آشنا شوید.

سوغات تهران به نسبت شهرهای دیگران چندان شناخته شده نیست. از جمله نقاشی روی چرم، چاپ باتیک.

آسانترین راه رزرو هتل های تهران

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن،  هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های تهران با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید

معروفترین جاذبه های گردشگری تهران

کاخ گلستان
کاخ سعدآباد
پیست اسکی توچال
برج میلاد
 شمس العماره
موزه دکتر حسابی
کاخ نیاوران
پل طبیعت
باغ پرندگان

شماره تماس های ضروری

کد تهران: 021

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به تهران

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc