https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما کیش پرواز سیستمی و چارتری

پرواز کیش
کیش

مسیرهای پرطرفدار به کیش و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

کیش

راهنمای سفر به کیش

جزیره کیش یک خشکی کوچک چون کشتی نشسته در آب های گرم و کم عمق خلیج فارس است، این جزیره که در گذشته بهش جزیره قیس می‌گفتن ظاهری بیضی شکل داره و از زمان هخامنشیان تحت تسلط ایرانیان بوده. از تاریخچه کیش در زمان قبل از اسلام اطلاعات کامل و دقیقی در دست نیست. تنها منبع قابل اعتنا در این زمینه نوشته‌های “نیارخوس” دریاسالار یونانی است که در سال ۳۲۵ پیش از میلاد به فرمان اسکندر مامور شد تا سفری اکتشافی را در سواحل دریای عمان و خلیج فارس انجام دهد. نوشته‌های نیارخوس بر آن دلالت دارد که وی جزیره کیش یا “اراراکتا” را در قرن چهارم پیش از میلاد مورد بازدید قرار داده است. مشخصات ارائه شده وی با مشخصات جزیره کیش مطابقت دارد. به طوری که نیارخوس می‌نویسد در این جزیره بوستان‌ها و نخلستان‌های فراوانی وجود داشته است.
در دوره هخامنشیان، کیش مرکز عمده صید مروارید بین‌النهرین و هندوستان بود و بازرگانان بزرگ دنیا به این جزیره رفت و آمد داشتند. دوران عظمت و شکوفایی تاریخ کیش از قرن چهارم هجری، پس از وقوع زلزله در سیراف آغاز شد. پس از آن که بندر سیراف از رونق افتاد توران شاه به کمک حکام محلی بنی‌قیصر در این جزیره بندرگاهی ایجاد کرد و به عمران و آبادانی آن همت گماشت و کیش را به مرکز عمده بازرگانی خلیج‌فارس تبدیل نمود.
در دوره اتابکان‌ فارس اهمیت کیش به حدی بود که والی خلیج‌فارس در این جزیره سکونت داشت و برتمام جزایر خلیج‌فارس و دریای عمان حکومت می‌کرد. طبق نوشته های سیاحان و تاریخ نویسان، در این دوره درآمد کیش بابت عشریه کشتی‌های تجاری مبالغ بسیار قابل توجهی بوده است.
از شواهد و قراین چنین پیداست که در عصر غزنویان، سلجوقیان، خوارزمشاهیان و مغول جزیره کیش در اوج شکوفایی و رونق و مرکز بازرگانی خلیج‌فارس بوده است.
 
روانه شدن بیش از یک میلیون گردشگر در طول سال به سوی این جزیره به خوبی اهمیت زیاد آن را نشان می‌دهد. خوشبختانه این میزان از حضور گردشگر باعث شده است که این جزیره از زیرساخت‌های گردشگری مناسبی برخوردار باشد.

بلیط هواپیما کیش

بلیط هواپیما کیش | ارزانترین قیمت بلیط چارتری کیش

خرید بلیط هواپیما کیش با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری کیش را با تریپ تجربه کنید.

ارزان ترین قیمت بلیط پرواز کیش برای سفری اقتصادی

پرواز کیش از مسیرهای پرطرفدار ایران است. عموم مسافران کیش به دنبال سفر اقتصادی و اطلاع از قیمت دقیق پروازهستند.  میزان هزینه بلیط کیش بر اساس عواملی مانند نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متفاوت است. مشخص کردن قیمت دقیق بلیط هواپیما کیش به خاطرشدت نوسانات و ثابت نبودن قیمت بلیط ممکن نیست. اگر می خواهید از قیمت و هزینه سفر به کیش اطلاع پیدا کنید، بهتر است به صفحه اصلی سایت تریپ مراجعه کنید. با جستجو و وارد کردن مشخصات و اطلاعات لازم، قیمت ها را خواهید دید. مزیت مهم سفر کیش در مقایسه با سفرهای خارجی دیگر و حتی در بعضی مواقع از تورهای داخلی، قیمت پایین‌تر است. شما می توانید با کمترین بودجه بلیط رفت برگشت کیش، هتل و یا تور کیش را خریداری و تجربه ای مشابه سفر خارجی داشته باشید. ایام تعطیلات، تعداد پروازها و تورکیش تاثیر مستقیم روی بلیط کیش ارزان قیمت خواهد داشت.


روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما کیش چیست؟

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن پرواز کیش است. جستجوی بلیط هواپیما کیش شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

حالا مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  کیش یا  Kish را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

حالا تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

 مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط کیش را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط رفت و برگشت کیش

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی کیش یا بلیط چارتر کیش را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

 نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

✔همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط کیش

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیت کیش از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت ( از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید پایین ترین قیمت بلیط کیش، فیلترها را تغییر دهید.

اگر قیمت بلیط رفت و برگشت کیش مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و ... را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما کیش

جزیره کیش فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی کیش شناخته می شود. هنگام خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما کیش، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید.

روش خرید بلیط ارزان کیش

برای خرید بلیط ارزان کیش، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط کیش را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر کیش

وقتی شما بلیط آفر کیش را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتری کیش موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به چارتر کیش دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر کیش نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری کیش

اگر دنبال بلیط کیش مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری کیش رفت و برگشت را پیدا کنید. همزمان با دیگر پرواز های تهران کیش خواهید دید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید با قیمت بلیط لحظه آخری کیش را با قیمت بلیط سیستمی کیش مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری  کیش از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری کیش دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری کیش را به صورت بلیط آفر کیش و در قالب پروازهای آفری لحظه آخری در اختیار شما قرار می دهد.

نکات مثبت خرید بلیط هواپیما کیش در تریپ

✔خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما کیش

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط پرواز کیش را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما تهران کیش به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. پایین ترین قیمت بلیط کیش در لیست پروازها به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

✔ خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

✔امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط هواپیما کیش در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

✔امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل کیش

با خرید بلیط کیش از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل کیش را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

✔مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی خرید بلیط هواپیما تریپ پروازهای موجود مسیر کیش و قیمت بلیط هواپیما کیش را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین بلیط چارتر کیش را خواهید داشت.

✔پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

✔استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما کیش وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

با اطلاعات کاربردی پروازی قبل از خرید بلیط هواپیما تهران کیش آشنا شوید

فاصله هوایی تهران تا کیش چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از کیش1043  کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران کیش چقدر است؟

طول پرواز تهران کیش 1 ساعت و 48 دقیقه است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما کیش ارائه می کنند؟

تمامی ایرلاین های ایرانی بلیط کیش عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، قشم ایر، تابان، ایران ایر، آسمان، معراج...

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما کیش اقدام کنیم؟

بلیط سیستمی کیش همواره در دسترس شماست. خرید بلیط چارتر به زمان و تاریخ سفر شما بستگی دارد. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما کیش الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت کیش را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر کیش ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان کیش پیدا خواهید کرد اما بلیط هواپیما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط هواپیما چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری کیش

بهترین زمان از نظر آب و هوا برای سفر به جزیره کیش از اوایل دی ‌ماه تا اواخر ماه ‌اردیبهشت است. آب و هوای جزیره کیش در این مدت مطبوع است.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط کیش وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما کیش در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

بلیط هواپیمای کیش در اواخر تابستان و اوایل پاییز ارزانتر است.

فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهرچقدر است؟

از فرودگاه بین المللی کیش تا مرکز شهر 11 دقیقه فاصله است.

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز تهران کیش

بیشتر ایرلاین های داخلی بلیط ارزان کیش دارند اما ارزانترین ایرلاین پرواز تهران کیش، متلق به کیش ایر است.

محبوب‌ترین ایرلاین پرواز کیش

محبوب‌ترین ایرلاین هواپیمایی کیش یا کیش ایر است.

سفر به کیش در آب و هوای مطلوب

بهترین زمان سفر به کیش از اوایل دی تا اواخر اردیبهشت است. در این زمان جزیره کیش پر از گردشگران و مسافران است. فصل تابستان گرمای هوا بالا و شرجی است و دمای هوا در این فصل به 50 درجه هم می رسد. در این فصل گردشگری رونق چندانی ندارد. از لحاظ خرید بلیط ارزان کیش، اواخر تابستان و اوایل پاییز را می‌توان بهترین زمان سفر به کیش دانست.

پیش از سفر کیش بیشتر بدانید

کیش به دلیل محیط جغرافیایی خاص و مراکز خرید مورد توجه گردشگران ایرانی است. همیشه در خرید بلیط تهران کیش به تاریخ سفر دقت کنید. در فصلهای گردشگری، خرید بلیط ارزان کیش و رزرو هتل کیش سخت می شود. جاذبه گردشگری دریایی مانند آکواریومها و پارک های آبی طرفداران زیادی دارد که معمولا در مواقع خوش آب و هوای سال سفر می کنند. فراموش نکنید که شانس شما برای پیدا کردن بلیط لحظه آخری کیش بالاست. برای داشتن مسافرتی لذتبخش اقامت درهتلهای دریایی کیش یک موقعیت استنایی سفر در ایران هستند .

سوغات کیش را فراموش نکنید

 مهم ترین سوغات جزیره کیش، شیلات آن مانند ماهی و میگو است. همچنین خرما به عنوان محصول ثابت مناطق جنوبی از دیگر سوغاتی های معروف کیش است. صنایع دستی ، عسل و ادویه جات هم از دیگر سوغاتی های این جزیره است. 

آسانترین راه رزرو هتل های کیش

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن، هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های کیش با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

بهترین جاذبه های گردشگری کیش را بشتاسید

بانجی جامپینگ کیش
آیس رینک دامون
بازار پانیذ کیش
مرکز تفریحات دریایی کیش
دوچرخه سواری در کیش
رالی خانواده کیش
غواصي در آبهاي جزيره کيش
کشتی های تفریحی کیش
بولینگ مریم
پینت بال کیش
پلاژ و کلوپ بانوان جزیره کیش
بازار مرجان
پارک ساحلی مرجان
پارک دلفین
پیست باگی
گذر هنرمندان
درخت سبز کیش
پروازهای تفریحی کیش
پروازهای تفریحی کیش 
رویال راک کیش
آب انبار سنتی کیش
شهر زیرزمینی کاریز
غذا دادن به ماهيها در کیش
جاده جهان و لذت رانندگي در کیش
پارک آهوان جزیره کیش
جزیره لاکی – جزیره لاک‌پشت ‌ها
نخلستانهاي جزيره کيش
کارتينگ کیش
باغ راه ایرانی کیش
سافاری کیش
ماهيگيري تفريحي در جزيره کيش
اسکوتر برقی کیش
واليبال ساحلي کیش
فلای برد در جزیره کیش
خانه مردم شناسی بومیان کیش
شبیه ساز پرواز کیش
لاک پشتهاي دريايي کیش
اجاره جت اسکي در كيش
پاراسل و تیوب سواری در جزیره کيش
پارک ساحلی ماهیگیر کیش
پروازهای تفریحی کیش

شماره تلفنهای ضروری کیش

کد کیش : 076
آتش نشانی : 125
پلیس : 110
اورژانس : 115
ساعت گویا : 119

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط کیش

مدت زمان پرواز هواپیما تهران کیش چقدر طول می‌کشد؟

فاصله هواپیما تهران کیش 1043 کیلومتر است، و شما حدود یک ساعت و 35 دقیقه را در پرواز سپری خواهید کرد.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما کیش چه زمانی است؟

بهترین زمان ماههای معتدل سال از اوایل دی ماه تا اواخر اردیبهشت ماه است. 

چگونه بلیط هواپیما کیش ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران کیش، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه کیش چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه کیش 07644443300 است.

فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر حدود 11دقیقه است.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc