https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما مشهد پرواز سیستمی و چارتری

پرواز مشهد
مشهد

مسیرهای پرطرفدار به مشهد و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

مشهد

راهنمای سفر به مشهد

شهر مشهد مهم‌ترین مقصد سفر زیارتی ایرانیان است و در ایام تعطیلات مملو از زائرانِ علی‌ابن موسی‌الرضا است. شهر مشهد به واسطه‌ی وجود حرم مطهر امام هشتم شیعیان، به پایتخت فرهنگی ایران بدل شده است. رونق تمامی فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی این شهر مدیون میزبانی امام مهربانی‌ها، امام رضا علیه‌السلام است. امروزه مشهد از لحاظ گردشگری یکی از شلوغترین شهر های ایران و خاورمیانه ست. بدون شک هدف اصلی سفر به این شهر زیارت حرم مطهر امام رضاست ولی وجود ده ها مسجد و قبور تاریخی و مدارس سنتی درکنار بازارهای خوش رنگ و لعاب، این شهر رو به یکی از مراکز دیدنی و تاریخی ایران تبدیل کرده است. اما این شهر مجموعه‌های تاریخی، تفریحی، فرهنگی متنوعی دارد و می‌تواند علاوه بر سیاحت، شهری جالب برای گردشگران باشد.

 جاذبه هایی مجموعه سنگ بست که قدیمی ترین اثر معماری اسلامی بر جای مانده در خراسان، بنای هارونیه که تنها بنای باقی مانده از شهر ویران شده توس‌ هستند.
حرم مطهر امام رضا علیه السلام در نیمه شرقی شهر مشهد واقع شده‌ است و چهار خیابان اصلی نواب صفوی، طبرسی، امام رضا و شیرازی به این حرم منتهی می‌شوند. هزینه‌ی اسکان با توجه به میزان فاصله از حرم مطهر و تسهیلات ارائه شده، متغیر خواهد بود. پنج انتخاب مختلف برای اسکان در شهر مشهد برای زائرین فراهم شده‌است. برای مشاهده لیست قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد رفت و برگشت وارد صفحه جستجو پرواز مشهد شوید

بلیط هواپیما مشهد

بلیط هواپیما مشهد | ارزانترین قیمت بلیط چارتری مشهد

خرید بلیط هواپیما مشهد با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری مشهد را با تریپ تجربه کنید.

قیمت بلیط پرواز مشهد و مقرون به صرفه

مشهد از مهمترین شهرهای گردشگری ایران است. در بیشتر ایام سال به ویژه مناسبتهای مذهبی و تعطیلات، پیدا کردن بلیط ارزان مشهد هدف گردشگران است. قیمت بلیط مشهد تحت تاثیر نوع کلاس پرواز، تاریخ پرواز، نوع ایرلاین و فصل تغییر می کند. شما قبل از سفر می خواهید قیمت دقیق بلیط رفت و برگشت هواپیما مشهد را بدانید اما به دلیل نوسان قیمت بلیط و شرایط بازار قابل تعیین نیست. برای کسب اطلاعات از قیمت و هزینه سفر به مشهد ، کافیست به صفحه اصلی سایت تریپ مراجعه کنید. فقط با جستجوی مقصد و درج مشخصات در صفحه، لیست به روز قیمتها در دسترس شماست. تعدد پروازهای مشهد وتنوع ایرلاین ها امکان خرید مقرون به صرفه را به شما می دهد. اگر بتوانید در زمانی غیر از ایام تعطیلات، سفر خود را تدارک ببنید، ارزانترین بلیط مشهد و تورمشهد را پیدا می کنید.


جستجوی آنلاین بلیط هواپیما مشهد در کمترین زمان

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن پرواز مشهد است. جستجوی بلیط هوایی مشهد شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  مشهد یا Mashhad را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست از مسیرهای پرطرفدار را برای انتخاب راحت شما پیشنهاد می کند.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

 مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط مشهد را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط مشهد

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی مشهد یا بلیط چارتری مشهد را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

 نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدید از پایین ترین قیمت بلیط مشهد تا گرانترین را خواهید دید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط مشهد

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط مشهد از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت ( از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد تا بتوانید قیمت بلیط مشهد را بررسی کنید. در قسمت جزئیات بلیت اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیمای مشهد، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مشهد مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و ... را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما مشهد

مشهد فقط یک فرودگاه دارد. فرودگاه بین المللی مشهد رتبه دوم پرترددترین فرودگاههای ایران را دارد. بنابراین هنگام خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت مشهد شما فقط یک گزینه برای انتخاب دارید:

✈ فرودگاه بین المللی مشهد

روش خرید بلیط ارزان مشهد

برای خرید بلیط هواپیما ارزان مشهد، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط مشهد را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر مشهد

وقتی شما بلیط هواپیما مشهد را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتری هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتری مشهد موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب، پروازهای چارتر مشهد به سادگی در اختیار شماست. حالا با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر مشهد نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری مشهد

اگر دنبال بلیط مشهد مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری مناسب پیدا کنید. همزمان با دیگر پرواز های مشهد را خواهید دید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید با قیمت بلیط لحظه آخری مشهد رفت و برگشت را با قیمت بلیط سیستمی مشهد مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری پرواز مشهد از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری مشهد دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ به شما  آفر بلیط مشهد و خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری مشهد را می دهد. شما می توانید از فرصت  پروازهای آفری لحظه آخری استفاده کنید.

با مزیتهای خرید بلیط هواپیما مشهد در تریپ آشنا شوید

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما مشهد

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط پرواز مشهد را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط رفت و برگشت مشهد به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. بلیط ارزان قیمت مشهد در لیست پروازها به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید. بهترین فرصت برای خرید بلیط مشهد در اختیار شماست.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را هنگام خرید بلیط مشهد از تریپ خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط رفت برگشت مشهد در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل مشهد

با خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل مشهد را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی خرید بلیط هواپیما تریپ پروازهای موجود مسیر مشهد و قیمت بلیط هواپیما مشهد را خواهید دید. شما امکان خرید بلیط مشهد ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیما مشهد از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط مشهد وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

فاصله هوایی تهران تا مشهد چقدر است؟

فاصله تهران مشهد 741 کیلومتر است. و پرواز شما حدود یک ساعت و نیم طول خواهد کشید.

مدت زمان پرواز تهران مشهد چقدر است؟

طول پرواز تهران مشهد 1 ساعت و نیم طول می کشد. فراموش نکنید شرایط آب و هوایی در طولانی تر شدن پرواز نقش دارد.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما مشهد ارائه می کنند؟

تمامی ایرلاین های ایرانی بلیط مشهد عرضه می کنند مانند هواپیمایی هما، ایران ایرتور، زاگرس، آتا، سپهران...

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما مشهد اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای مشهد همیشه در دسترس مسافران قرار دارد. بستگی به زمان خرید و انگیزه شما برای پیدا کردن ابلیط ارزان مشهد دارد.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما مشهد الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت مشهد را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر مشهد ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان مشهد پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری مشهد

قطعا ایام اوج سفر مشهد در تعطیلات مناسبتی و مذهبی بلیط مشهد گرانتر خواهد بود. برای پیدا کردن بلیط لحظه آخری در زمانی غیر از این ایام اقدام کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط مشهد وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما مشهد در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

سفرهای مشهد در تعطیلات بهار و تابستان انجام می شود، بلیط هواپیما مشهد در فصل های سرد ارزانتر است.

فاصله فرودگاه مشهد تا مرکز شهرچقدر است؟

از فرودگاه بین المللی مشهد تا مرکز شهر 15 دقیقه فاصله است.

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز تهران مشهد

بیشتر ایرلاین های داخلی بلیط ارزان مشهد دارند اما ارزانترین بلیط هواپیما تهران مشهد، متلق به مشهد ایر است.

محبوب‌ترین ایرلاین پرواز مشهد

محبوب‌ترین ایرلاین هواپیمایی هما یا ایران ایراست.

زمان مناسب سفر به مشهد

بهترین زمان سفر به مشهد از نظر جوی و خلوت بودن، فصل  بهار است. اما اگر دنبال خرید بلیط ارزان مشهد هستید فصل زمستان مناسب است. در نظر داشته باشید دمای هوای مشهد در فصل تابستان به 40 درجه میرسد و بسیار گرم است. در فصل پاییز هوای معندل تر اما سرد است. فصل زمستان در مشهد بسیار سرد است و دمای تا منفی 20 درجه سانتی گراد هم خواهد رسید.

در سفر به مشهد نکات اصلی را بدانید

سفر به هر مقصد گردشگری نیازمند شناخت کدهای فرهنگی و عرفی جامعه میزبان است. مشهد از شهرهای مهم مذهبی ایران است که هر گردشگری را به رعایت سنتهای محلی در مشهد مقید می کند. اگر علاقه مند به سفر آرام هستید، در فصلهای غیر گردشگری اقدام به خرید بلیط مشهد کنید. توجه داشته باشید در ایام مذهبی هم پروازها گرانتر است و هم شانس پیدا کردن هتل اقتصادی دشوارتر است.

مشهد شهر طلای سرخ  است. زعفران یکی از گران قیمت ترین مواد غذایی در جهان است که مرغوب ترین نوع آن را در مشهد پیدا می کنید. همچنین از دیگر سوغاتی های شهر مشهد میتوان به زرشک اشاره نمود که دو نوع اناری و پفکی در مشهد تولید میشود. قالی و فرش دستباف انگشتر ، مهر و سجاده از دیگر سوغاتی های شهر مشهد است.

رزرو هتل های مشهد در کمترین زمان

در صفحه هتل های تریپ متناسب با میزان بودجه خود، می توانید تمام هتل های مشهد را جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن،  هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های مشهد با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.در ضمن شما می توانید با تهیه بلیط رفت برگشت مشهد، سفری مقرون به صرفه داشته باشید.

بهترین جاذبه های گردشگری مشهد

مقبره فردوسی
مجموعه کوهسنگی
آرامگاه نادرشاه افشار (باغ نادری)
مجموعه‌های آبی
پارک طبیعی هفت حوض (دره هفت حوض)
دهکده ییلاقی شاندیز
پارک جنگلی وکیل آباد
پارک وکیل آباد (باغ وکیل آباد)
طرقبه
حمام مهدی قلی بیک

شماره تلفنهای ضروری

کد مشهد: 051

پلیس : 110
آمبولانس : 115
آتش نشانی : 125

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط مشهد

مدت زمان پرواز هواپیما تهران مشهد چقدر طول می‌کشد؟

فاصله تهران مشهد 741 کیلومتر است، و پرواز شما حدود یک ساعت و نیم طول خواهد کشید.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مشهد چه زمانی است؟

فصل بهار و پاییز بهترین زمان خرید بلیط هواپیما مشهد است. 

چگونه بلیط هواپیما مشهد ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

پس از خرید بلیط هواپیما تهران مشهد، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه هاشمی نژاد چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه هاشمی نژاد 051133400020  است.

فاصله فرودگاه هاشمی نژاد تا مرکز شهر مشهد چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه هاشمی نژاد تا مرکز شهر مشهد حدود 15دقیقه است.

قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما مشهد رفت و برگشت از تهران بستگی به فصل باتوجه به میزان تقاضا و نوع ایرلاین دارد.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc