https://gateway.trip.ir/api/

پرواز تورنتو و خرید بلیط هواپیما تورنتو

پرواز تورنتو
تورنتو

مسیرهای پرطرفدار به تورنتو و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

تورنتو

راهنمای سفر به تورنتو

تورنتو مرکز استان انتاریوست که یکی از سه شهر برتر جهان برای زندگی به شمار می رود. نام تورنتو Toronto از واژه‌ی سرخپوستی Tkaronto به معنی « سرزمینی که درختان آن بر روی آب ایستاده اند » گرفته شده. هرچه از کانادا می‌خواهید بدانید، چکیده اش در این شهر پرشور پیدا می‌شود؛ شهری که بیشترین تنوع فرهنگی را در دنیا دارد و نزدیک به 100 زبان مختلف در این شهر صحبت می شود. تورنتو، نه تنها کلان‌شهری مدرن و امروزی است، که با طبیعت فوق العاده و درختان کاج بسیارش، یکی از شهرهای سبز قاره‌ی محسوب می شود.
تاریخچه این شهر باز می گردد به شمال دریاچه انتاریو به حدود 11,000 سال پیش، زمانیکه انسان های اولیه پس از عصر یخی از سمت جنوب به این سو حرکت کردند و در دوره اکتشافات و استعمار اروپاییان در ابتدای سال ۱۷۰۰ توسط انگلیسی ها و فرنسوی ها مستعمره شد و درگیری هایی با قبیله هورون که در آن منطقه ساکن بودند به وجود آمد.


دلایل سفر به تورنتو
در کوچه گرافیتی سلفی بگیرید !
قایق‌سواری در  رودخانه نیاگارا با سرعت جت !
قدم زدن در خیابان «یانگ» طولانی‌ترین خیابان دنیا
در رستوران گردان برج سی ان در ارتفاع ۳۵۰ متری غذا بخورید
در آیلند پارک و کنار دریاچه اونتاریو دوچرخه برانید و آفتاب بگیرید
بازدید از برج «سی ان تاور»  که تا سال ۲۰۰۷ بلندترین برج جهان محسوب می‌شد.

بلیط هواپیما تورنتو

بلیط هواپیما تورنتو| بلیط چارتر پرواز تهران تورنتو

خرید بلیط پرواز تورنتو همچنین بهترین قیمت بلیط تهران تورنتو و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

بلیط چارتری تورنتو برای مسافران دائم 
تورنتو از شهرهای پر بازدید ایرانیان در کاناداست. قمیت بلیط هواپیما تورنتو به دلیل مسافت هوایی طولانی گران است. مسافرت دانشجویان و افراد مقیم ایرانی به این شهر باعث عرضه بالای بلیط تورنتو شده است. قیمت بلیط هواپیما تورنتو در رقابت ایرلاینهای داخلی و خارجی نوسان دارد. اگر از مسافران دائم این پرواز هستید، خرید بلیط ارزان تورنتو به نفع شماست. قطعا شرایط فصلی و زمان اوج سفر روی قیمت بلیط تورنتو تاثیر می گذارد. اگر دنبال خرید بلیط چارتر تورنتو هستید مانند بلیط سیستمی نمی توانید از قبل بلیط خرید کنید. برای همین رصد کردن قیمتها و مشخص کردن زمان تقریبی سفر به شما کمک می کند بلیط لحظه آخری تورنتو رفت و برگشت نیز پیدا کنید. اگر نسبت به روشهای خرید بلیط تورنتو ارزان نا آشنا هستید، بهترین راهکار مراجعه به سایت تریپ است. شما در صفحه خرید آنلاین بلیط هواپیما تورنتو فقط مشخصاات لازم را وارد کنید. لیست دقیق قیمت ها از بلیط ارزان تا بلیط رفت برگشت تورنتو نمایش داده می شود. مقایسه قیمتها به سادگی پایین ترین قیمت بلیط تورنتو را به شما نشان خواهد داد. علاوه بر این شانس بلیط آفر تورنتو را هم اضافه کنید. اگر سفر توریستی کانادا می روید، با خرید به موقع ، امکان تور تورنتو ارزان، هتل اقتصادی نیز خواهید داشت. 

جستجوی آنلاین بلیط هواپیما تورنتو چگونه است؟

راه آسان خرید بلیط تورنتو مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی بلیط شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم حالا مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  تورنتو یا  Tor را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط تورنتو را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

 مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و لیست قیمت بلیط تورنتو را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط تورنتو

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی تورنتو یا بلیط چارتر تورنتو را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط تورنتو

هنگام خرید بلیط هواپیما تورنتو از تریپ به کمک فیلترها، می‌توانید  پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت ( از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت بلیط هواپیما تورنتو رفت و برگشت را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. تا رسیدن به نتیجه مطلوب ارزانترین بلیط تورنتو، می توانید فیلترها را تغییر دهید.

اگر در مورد قیمت بلیط هواپیما تورنتو مورد نظرتان به نتیجه رسیدید، دکمه خرید قطعی را بزنید، سپس وارد مرحله ثبت اطلاعات ‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما تورنتو

تورنتو دو فرودگاه بین المللی دارد،. فرودگاه بین المللی پیرسون و فرودگاه بین المللی بیلی بیشاپ. تورنتو از فرودگاههای شلوغ کانادا است. بنابراین هنگام خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت تورنتو، در بخش فیلترها حق انتخاب دارید. لیست فرودگاهها به صورت زیر در دسترس شماست:

فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو (YYZ)

فرودگاه بین المللی بیلی بیشاپ تورنتو (YTZ)

روش خرید بلیط ارزان تورنتو

اگر هدف شما خرید بلیط تورنتو ارزان است، به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو مراجعه کنید. در این صورت می توانید بلیط تورنتو با قیمت مناسب از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر تورنتو

وقتی شما پروازهای تورنتو را در صفحه نتایج جستجو می کنید، شانس خرید بلیط چارتری تورنتو هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما پرواز چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر تورنتو دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط ارزان تورنتو نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری تورنتو

اگر می خواهید ارزانترین بلیط تورنتو خریداری کنید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری تورنتو را پیدا کنید. همزمان با دیگر پرواز های تهران تورنتو خواهید دید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید با قیمت بلیط سیستمی تورنتو و قیمت بلیط چارتر را مقایسه کنید.

بلیط آفر تورنتو شانس دیگر شما هنگام خرید از تریپ است. این پروازهای آفری لحظه آخری بهترین فرصت برای خرید بلیط لحظه آخری تهران تورنتو است. در مواقعی قیمت بلیط سیستمی از قیمت بلیط لحظه آخری تورنتو رفت و برگشت می تواند کمتر باشد. اگر برای اطلاع از این نوع پروازها، از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید.

مزایای خرید بلیط هواپیما تورنتو در تریپ چیست؟

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما تورنتو

با خرید بلیط تورنتو در سایت تریپ، دسترسی به ارزانترین بلیط تورنتو را خواهید داشت. نمایش نتایج مرتب تغییر می کند و بر اساس تاریخ و ساعت قیمت بلیط هواپیما تورنتو فرق می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از ارزان به گران بلیط تورنتو نمایش داده می شود.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید بلیط رفت یا بلیط هواپیما رفت و برگشت تورنتو به صورت اینترنتی از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

در سایت تریپ شما به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی دسترسی سریع دارید. هنگام خرید بلیط تورنتو به وسیله گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، امکان انتخاب شرکت هواپیمایی مورد نظرتان را دارید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل تورنتو

با خرید هر نوع پرواز تورنتو به صورت بلیط سیستمی یا بلیط چارتری تورنتو از تریپ، می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل تورنتو را هم با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

شما علاوه بر پروازهای موجود تورنتو، قیمت بلیط هواپیما تورنتو را در سیستم اینترنتی خرید بلیط هواپیما تریپ خواهید دید. به همین دلیل شما امکان خرید مقایسه قیمت بلیط تورنتو را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

پس از تعیین قیمت، شما به راحتی می توانید هزینه بلیط هواپیما رفت و برگشت تورنتو خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیما تورنتو از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط تورنتو وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی تورنتو قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا تورنتو چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از تورنتو 9881  کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران تورنتو چقدر است؟

طول پرواز مستقیم تهران تورنتو 16 ساعت است. البته این مدت زمان با توجه به تعداد توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود. عموم پروازهای تهران نورنتو توقف دارند.

اختلاف ساعت تهران تورنتو چقدر است؟

تورنتو از تهران 8 ساعت و نیم عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها پرواز مستقیم تهران به تورنتو ارائه می کنند؟

تمامی پروازهای تهران تورنتو دارای یک یا چند توقف است.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما تورنتو اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط تورنتو مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما تورنتو الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت تورنتو را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر تورنتو ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان تورنتو پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری تورنتو

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر سخت می توانید بلیط لحظه آخری تورنتو پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط تورنتو وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما تورنتو در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

به خاطر آب و هوای معتدل تورنتو در بهار و تابستان، اوج سفر است. ارزانترین زمان خرید بلیط تورنتو در زمستان است.  

فاصله فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو تا مرکز شهر 30 دقیقه فاصله است.

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز تهران تورنتو

ایر کانادا، تورنتو و قطر ایرویز ارزانترین پرواز تورنتو را ارائه می کند.

محبوب‌ترین ایرلاین پرواز تورنتو

لوفتهانزا محبوب‌ترین ایرلاین پرواز به تورنتو است.

زمان مناسب سفر به تورنتو

تورنتو شهر چهار فصل است. شما در هر فصلی که به این شهر سفر کنید، جذابیت خاص خود را دارد. بهترین زمان سفر به تورنتو فصل بهار و تابستان است. در این فصول دمای هوا معتدال است. در پاییز هوا رو به سردی می رود و زمستان به دلیل سرمای شدید، بدترین زمان سفر به تورنتو است

اطلاعات کاربردی در سفر به تورنتو
اختلاف ساعت با تهران: 08:30-
زبان رسمی: انگلیسی، فرانسوی
واحد پول رسمی: دلار کانادا
نرخ تبدیل ارز: ۱۰ دلار کانادا=۷.۵۲ دلار آمریکا
جهت رانندگی: راست

سوغات تورنتو چیست؟

دریم کچرز، سکه فلزی، ماسک و توتم چوبی، شکلات افرا، اینوک شوک و زیورآلات است.

 رزرو هتل های تورنتو در کوتاهترین زمان

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل های تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان،  هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ این است که شما به رزرو تمامی هتل های تورنتو دسترسی دارید که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های تورنتو همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

بهترین جاذبه های گردشگری تورنتو

آبشار‌های نیاگارا
قصر کاسا لوما
موزه رویال اونتاریو
راجرز سنتر
گالری هنری انتاریو
کازا لوما
ورزشگاه ایر کانادا سنتر
رستوران ۳۶۰ در برج سی‌ان
تماشای شهر بر فراز سی ان تاور و رستوران ۳۶۰  آن CN Tower
مرکز خرید ایتون سنترِ
دریاچه‌ی اونتاریو
مزرعه ریوردیل
های پارک
رستوران کیت کت
ریپلیز آکواریوم کانادا

شماره های ضروری تورنتو

416-392-2000 اطلاعات پزشکی

911 پلیس

311 تماسهای اضطراری

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc