https://gateway.trip.ir/api/

پرواز آنکارا و خرید بلیط هواپیما آنکارا

پرواز آنکارا
آنکارا

مسیرهای پرطرفدار به آنکارا و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

آنکارا

راهنمای سفر به آنکارا

آنقوره نام قدیمی آنکارا بوده، این شهر دومین شهر بزرگ ترکیه بعد از استانبول است. قدمت آنکارا به عصر برنز و تمدن هاتیهایاها بر می گردد که در هزاره دوم قبل از میلاد مسیح در این منطقه می زیسته اند.  پایتخت ترکیه سرزنده و بانشاط که هم سفارت‌خانه‌های خارجی، هتل‌های بین‌المللی و مراکز خرید مدرن دارد و هم دیدنی‌های سنتی و تاریخی.


آنکارا جمعیتی بالغ بر ۴٫۴۷ میلیون نفر دارد. نیمی از جمعیت این شهر زیر ۳۰ سال بوده و دارای بالاترین سطح آموزشی در کشور نیز هستند. نواحی شهری آنکارا نیز مانند استانبول توسعه یافته است که روستاییان زیادی را برای یافتن شغل جدید به این شهر جذب کرده است. برای خرید به صرفه و ارزان بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران آنکارا حتما از صفحه جستجو پرواز آنکارا دیدن نمایید.

بلیط هواپیما آنکارا

بلیط هواپیما آنکارا | بلیط چارتر پرواز تهران آنکارا

خرید بلیط پرواز تهران آنکارا همچنین بهترین قیمت بلیط تهران آنکارا و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

بلیط ارزان آنکارا در مقایسه با استانبول
عموم گردشگران ایرانی در تعطیلات عازم شهر استانبول می شوند. در حالی که آنکارا جذابیت های تاریخی و طبیعی مختلفی دارد. برای اینکه سفری متفاوت به ترکیه داشته باشید، در فصل پاییز عازم آنکارا شوید. شما علاوه بر خرید بلیط ارزانتر، از آب و هوای دلچسب این شهر لذت خواهید برد. راحت ترین راه خرید بلیط ارزان مراجعه به سایت تریپ است. کافیست تاریخ مورد نظر را درج کنید تا انواع بلیط آنکارا از کمترین قیمت تا بیشترین را ببینید. همیشه شانس خرید بلیط چارتر را در نظر بگیرید. خرید از تریپ به شما علاوه بر مقایسه قیمت ها، امکان لغو و استرداد آنلاین را در صورت انصراف فراهم می کند. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما آنکارا

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز آنکارا شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول

یا Ankara  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط آنکارا را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط آنکارا

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر آنکارا را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط آنکارا

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما آنکارا از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به آنکارا مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما آنکارا

آنکارا دارای یک فرودگاه بین المللی است که با نام فرودگاه اسن بوغا یا فرودگاه بین المللی آنکارا شناخته می شود. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران آنکارا، در بخش فیلترها یک انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی آنکارا

روش خرید بلیط ارزان آنکارا

اگر برای خرید بلیط ارزان آنکارا اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر آنکارا

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر آنکارا نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری آنکارا

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری آنکارا را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پرواز های تهران آنکارا در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط تهران آنکارا لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما آنکارا از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما آنکارا

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران آنکارا را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران آنکارا از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر آنکارا  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل آنکارا

با خرید بلیط تهران آنکارا از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل آنکارا را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران آنکارا را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا آنکارا چقدر است؟

فاصله هوایی تهران آنکارا 1697کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران آنکارا چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران آنکارا حدود 2 ساعت و نیم است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران آنکارا چقدر است؟

آنکارا 1 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما آنکارا ارائه می کنند؟

هواپیمایی ماهان، ایران ایر، تورکیش ایر و پگاسوس پرواز آنکارا را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما آنکارا اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط آنکارا مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما آنکارا الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت آنکارا را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر آنکارا ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان آنکارا پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری آنکارا

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری آنکارا پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط آنکارا وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما آنکارا در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

بهار و تابستان فصل گردشگری آنکارا است. در بقیه ماهها بلیط هواپیما آنکارا، ارزانتر است.

فاصله فرودگاه آنکارا تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه آنکارا تا مرکز شهر 40 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به آنکارا 
بهار و تابستان به دلیل هوای دلپذیر شهر، بهترین زمان سفر به آنکاراست.

نکاتی که قبل از سفر به آنکارا باید بدانیم

اختلاف ساعت با تهران: 01:30-
زبان رسمی: ترکی
واحد پول: لیر

با سوغات آنکارا آشنا شوید.
باقلوا، فرش، راحت الحلقوم، چشم نظر و چراغ های موزاییکی سوغات معروف آنکارا است.
آسانترین راه رزرو هتل های آنکارا
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های آنکارا است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های آنکارا همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.معروفترین جاذبه های گردشگری آنکارا

دریاچه موگان
قلعه آنکارا
معبد آگوستوس
آکواریوم آکوا وگا
موزه جنگ استقلال
موزه تمدن آناتولی
موزه Cengelhan Rahmi Koc
موزه هوانوردی
موزه Cer Modern
محله تاریخی هامامونو

 

 شماره تلفن های ضروری آنکارا

پلیس: 155

آتش نشانی: 110

 اورژانس: 113

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط آنکارا

شهر آنکارا دارای چند فرودگاه است؟

شهر آنکارا یک فرودگاه به نام فرودگاه بین المللی اسن بوغا دارد.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما آنکارا چه موقع است؟

بهترین زمان سفر اقتصادی و خرید بلیط هواپیما آنکارا، زمستان است چرا که در فصل اوج گردشگری قرار ندارد.

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه آنکارا می‌روند؟

فرودگاه بین المللی آنکارا

بلیط هواپیما آنکارا را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

از شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و شیراز

آیا بلیط رفت و برگشت آنکارا را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهر آنکارا نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما آنکارا چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما آنکارا و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران آنکارا چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران آنکارا حدود 2 ساعت و نیم است. 

فاصله فرودگاه بین المللی آنکارا تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه بین المللی آنکارا تا مرکز شهر 20 دقیقه است.

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی آنکارا، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های آنکارا و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

آیا تریپ ارائه دهنده بلیط هواپیما تهران آنکارا ماهان است؟

بله در تریپ علاوه بر مشاهده قیمت بلیط هواپیما تهران آنکارا ماهان امکان خرید بلیط هواپیما تهران آنکارا ایران ایر و سایر ایرلاین ها نیز وجود دارد.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc