https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی نوردویند

Nordwind

نوردویند
نوردویند

هواپیمایی نوردویند

هواپیمایی نوردویند

هواپیمایی نوردویند یکی از ده ایرلاین های موفق روسیه است. این هواپیمایی با بیش از 500 پرواز هفتگی توانست در سال 2019 نزدیک 8 میلیون مسافر جابجا کند. دفتر اصلی هواپیمایی نوردویند  ‏در مسکو واقع شده و مرکز اصلی پروازهای این شرکت در فرودگاه بین المللی ‏شرمیتوو‏ قرار دارد. ویژگی مهم  نوردویند پروازهای چارتری ارزان به روسیه است. پروازهای نوردویند بیش از 200 مقصددر 17 کشود و 75 شهر دنیا را پوشش می دهد 

بلیط هواپیمایی نوردویند

از ویژگی های مهم پروازهای هواپیمایی نوردویند قیمت پایین و چارتری است. بین مسافرانی که به سفرهای تفریحی  مدیترانه می روند، محبوبیت بالایی دارد. شما می‌توانید بلیط هواپیمایی نوردویند را از وب سایت تریپ رزرو کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیمایی نوردویند

هواپیمایی نوردویند همانند سایر هواپیمایی ها امکان خرید آنلاین و اینترنتی بلیط را دارد. برای خرید بلیط هواپیمایی نوردویند در وب سایت تریپ کافی است مبدا، مقصد و تاریخ سفر را مشخص کنید تا لیست بلیط های قابل خرید به شما نشان داده شود.

مسافران می توانند جهت خرید آنلاین از وبسایت ایرلاین و یا با کمک اپ موبایلی رزرواسیون این هواپیمایی اقدام کنند. از ۴۸ ساعت تا ۹۰ دقیقه قبل از زمان پرواز امکان خرید بلیط وجود دارد. هواپیمایی نوردویند امکان چک این آنلاین را برای مسافران ایجاد کرده است. از این طریق کارت پرواز قابل دانلود است. همچنین چک این از طریق باجه‌های مخصوص ایرلاین هم صورت می گیرد. لازم است ۳ ساعت قبل از پرواز قابل دسترس است و تا ۲۰ دقیقه قبل از حرکت ادامه خواهد داشت. برای پیگیری بلیط می توانید به وب سایت تریپ یا مراجعه کنید.

برنامه پروازی هواپیمایی نوردویند

پروازهای هواپیمایی نوردویند به ایران

تمام پروازهای نوردویند در فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام می گیرد. پرواز مستقیم هواپیمایی نوردویند از تهران به شهرهای مسکو و سنت پترزبورگ است.

پروازهای هواپیمایی نوردویند

مقاصد پر تردد نوردویند به نیویورک، لندن، تورتنو، مکزیکو، هونولولو، لاس وگاس است. همچنین به هانوفر آلمان، آلماتی قزاقستان، خجند تاجیکستان، رئوس اسپانیا، پختار تاجیکستان و دیگر شهرهای آسیاییروازهای هواپیمایی نوردویند برقرار است.

پرواز چارتری و سیستمی هواپیمایی نوردویند

پرواز چارتر هواپیمایی نوردویند به خصوص بلیط های لحظه آخری قیمت های کمتری دارند با وجود اینکه ممکن است تخفیف داشته باشند اما امکان استرداد آن در اکثر مواقع ممکن نیست. بلیط سیستمی امکان استرداد دارد و می توانید از قبل رزرو کرده و در صورت عدم نیاز استرداد کنید.

بار مجاز هواپیمایی نوردویند

میزان بار مجاز در پروازهای نوردویند متناسب با مسیر و کلاس پروازی مشخص می شود.

اکونومی کلاس: 15 کیلوگرم/ بار داخل کابین یک چمدان با وزن 5 کیلوگرم
بیزینس کلاس: 20 کیلوگرم/ بار داخل کابین دو چمدان با وزن 5 کیلوگرم

انواع کلاس های پروازی هواپیمایی نوردویند

هواپیمایی نوردویند دو کلاس پروازی اکونومی ( اقتصادی) و کلاس تجاری (بیزینس) را ارائه می دهد.

کلاس بیزینس هواپیمایی نوردویند

فضای راحت نشستن و مجهز به مانیتور با منوی غذایی ویژه از امکانات این کلاس پرواز است.

کلاس اکونومی هواپیمایی نوردویند

صندلی مناسب و قیمت ارزان ویژگی کلاس پرواز اکونومی نوردویند است.

غذای هواپیمایی نوردویند

با توجه به مسیر و مدت زمان پرواز، غذاها و میان وعده ها متفاوت است.  کترینگ نوردویند شامل سرو غذاهای سنتی اروپایی و روسی بر اساس فصل، انواع غذاهای گیاهی و مخصوص کودک و امکان سفارش غذا حداقل 11 ساعت قبل از پرواز است.

ناوگان هوایی نوردویند

 هواپیمایی نوردویند دارای 34 فروندهواپیما است. روزانه پروازهای بین المللی نوردویند به  اروپا، آسیا و آمریکا انجام می شود. هواپیماهای اصلی نوردویند شامل Boeing 777-200ER، Boeing 737-800NG Boeing 777-300ER، Airbus A330-200و Airbus A321-200 است. بوئینگ 777 بهترین هواپیمای این ایرلاین در مسافتهای طولانی هوایی است.

اطلاعات شرکت هواپیمایی نوردویند

هواپیمایی نوردویند از خطوط هواپیمایی معروف روسیه است. این ایرلاین از سال 2008 فعالیت رسمی خود را با سه فروند هواپیما به 6 مقصد آغاز کرد. در اوایل شروع به کار، این شرکت از بوئینگ های مدل 757 کمک گرفت و خیلی زود هواپیماهای ایرباس را در مدل های مختلف به مجموعه خود اضافه کرد تا امروز که به 100 شهر مختلف پرواز دارد. نوردویند ایرلاینز موفق شد با توسعه ناوگان هواپیمایی به 70 فروند هواپیما در سال 2016 دست یابد. این شرکت از سال 2019 در حال ایجاد تغییر ساختاری است تا از موقعیت ایرلاین چارتری ارتقا یابد.

وب سایت رسمی هواپیمایی نوردویند: www.nordwindairlines.ru.com

کد یاتا: N4


اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc